Adana CorelDRAW & Photoshop Kursu - Adana Orkun Eğitim Kurumları

Adana CorelDRAW & Photoshop Kursu

Adana Grafik Tasarım Photoshop ve CorelDRAW Kursu                   

*KURS ÜCRETİMİZ TOPLAM 2 AYLIK İÇİN 2.500TL BUNU DÜŞÜK TUTARAK DAHA ÇOK KİŞİYE ULAŞMAYI HEDEF ALIYORUZ 

*NE OLURSA OLSUN AMAÇ PROGRAMI ÖĞRENEREK BİR İŞE GİRMEK İSE ;İŞTE  BİZ PROGRAMI ÖĞRETMEYİ GARANTİ EDİYORUZ İDDİALIYIZ!!                

*TAM 10 YILDIR COREL+PHOTOSHOP KURSLARINI VEREREK SEKTÖRE EĞİTİMİMİZLE ELEMAN VERDİK YETİŞTİRDİK YETİŞTİRİYORUZ  DA 
*PROJEKSİYON DESTEĞİ İLE SON MODEL BİLGİSAYARLARDA ÇALIŞMA İMKANI 

Kimler katılır :HERŞEYDEN ÖNCE  İSTEMEK EN ÖNEMLİSİ OLACAKTIR .ÖĞRENMENİN YARISI İSTEMEKTİR.GERİSİ BİZE AİT!!.Grafikerlik Kursumuz için temel Bilgisayar bilgisi gereklidir. Reklam ajansları, Matbaa ve Tekstil gibi sektörlerde Grafiker olmak, Fotoğraf stüdyolarında Photoshop uzmanı olarak çalışmak isteyenler içindir.

Kurs sonundaki kazanımlar : Kursiyerlerimiz Grafik Tasarım Kursunu alarak CorelDraw ve Photoshop grafik programlarının yanı sıra grafik tasarımının temellerini, renk bilgisini, broşür, afiş, logo gibi firmaların kurumsal kimlik tasarılarını, tekstilde kullanılan çizim ve desenleri oluşturma tekniklerini öğrenirler. Ayrıca yapılan tasarımların matbaa ve baskı süreci ile ilgili teknik bilgileri, çıkabilecek sorunlarla ilgili detaylar hakkında da bilgi sahibi olurlar.

COREL DRAW KURSU EĞİTİM MÜFREDATI

Temel Çizim Elemanlarının Oluşturulması (Doğru, Daire, Yay Vb.), Çizim Modları,
Çizimler Üzerinde Düzenleme İşlemleri (Budama, Döndürme, Kesme, Birleştirme, Taşıma Vb.),
Görüntü Komutları (Zoom, Pan Vb.), Tarama İşlemleri, Çizimlere Yazı Ekleme. Blok Oluşturma Ve Ekleme, Zeminlere Efekt Verme İşlemleri, Renklendirme İşlemleri, Yazılara Ve Şekillere Kontür Atma İşlemi, Gölgelendirme, Yazı Metinlerine Karakter Ve Şekil Ekleme İşlemleri, Çizimlerin Ve Yazıların Resim Moduna Çevrilmesi Ve Değişik Dosya Uzantısında Kayıt Edilmesi.

PHOTOSHOP

İşlerinizin grafik ortama aktarılması için, üzerinde her türlü düzeltme imkanı bulunan, digital ortamın lider resim işleme programı. Usta bir fotoğrafçı gibi resimlere hakim olacaksınız. Resim rötuşlama (sivilce, ben, yüz lekesi giderme) Siyah beyaz, kırık resmi düzeltme ve renklendirme Göz renkleriyle oynama Matbaa, Ofset vs.. gibi baskı işleri için kaliteli resimler yapacaksınız.
CMYK Renk formatı nedir? Renk Ayrımı Nasıl Yapılır ? Yapılan grafik dosyaları baskı için hangi formatta kayıt edilmelidir ?

Photoshop Araçlarının Tanıtılması, Kullanımı Ve Örnek Çalışmalar, Web Sitesinin Ana Yapısının Oluşturulması,
Dilimlenmesi Ve Link Verilmesi, Butonlar Arka Plan Desenlerinin Oluşturulması, Kullanılacak Fotoğrafların Web Ortamına Hazırlanması,
Photoshop’ta Yapılan Çalışmaların Web İçin Kayıt Edilmesi.

 

SERTİFİKALAR : KURUM KATILIM  SERTİFİKASI

Eğitim Süresi : 8 hafta+Haftada 2 gün X 3’er Saat

TOPLAM ÜCRET

SADECE 2.500 TL (UYGUN TAKSİT İMKANLARIYLA)

Bu Kursumuzda %100 Eğitim Garantisi Vardır!
Kayıt yaptırıp ilk eğitimi tamamladıktan sonra, öğrenilmemesi durumunda ikinci eğitimi ücretsiz olarak alabilmekte ve bu garantiden faydalanabilmektedir.
MEB SINAV SONUÇLARI