Kurumsal - Adana Orkun Eğitim Kurumları
image description

Orkun Eğitim Hakkında

Orkun Eğitim Kurumları, “İş Arayan Değil; İş İçin Aranan Kişi Olun” sloganını kendine rota belirlemiş, 1995 yılında, eğitim sektöründe kendini ispatlamış olan kadrosuyla yola çıkmıştır.

Orkun Eğitim Kurumları, teknolojinin her adımını takip etmekte, değişen dünyaya ayak uydurmayı kendine ilke edinmekte, eğitim ve hizmet kadrosundaki personelini, piyasa deneyimi olan kişiler arasından eleyerek seçmekte, her ne olursa olsun, öğrencisinin emeğini ve eğitim alma hakkını karşılıksız bırakmamayı en önemli vazife ve erdem olarak değerlendirmektedir

Orkun Eğitim Kurumlarında eğitim, haftanın 7 günü, günün her saatinde gerçekleşmektedir. Ders saatlerimiz , tüm öğrencilerimizin katılabilmesi maksadıyla , onlara uyan saat dilimleri seçilerek ayarlanmaktadır. Biz, her türlü desteği öğrencimize sunmaktayız. Eğitim sonrasında yaşanılan herhangi bir sıkıntı, kurumumuz tarafından koşulsuz şartsız öğrencimizin memnuniyeti ile sonuçlandırılmaktadır. Kendini, eğitim aldığı programa hakim görmeyen öğrenci, eğitiminin sonrasında da eğitimcilerimizden yararlanabilir, kurumumuzun etüt ve internet imkanından faydalanmaya devam edebilir.

Milli Eğitim Onaylı Sertifika

Orkun Eğitim Kurumları, Milli Eğitim Bakanlığından aldığı ruhsatla faaliyetlerine devam etmekte, verdiği tüm kariyer programlarının sertifikalarını Milli Eğitim onayı ile birlikte öğrencilerine geri döndürmektedir. Milli Eğitimin yaptığı sınavlarda başarı gösteren öğrencilerimize, MEB onaylı sertifika yanında, kurumumuzun sertifikası da takdim edilmekte, Orkun Eğitim Kurumları, siz öğrencilerimize referans olmaktadır.

Derslik

MEB SINAV SONUÇLARI